Menas turi begalę išraiškos formų...

Kompiuterio pagalba generuotas vaizdinys - vizualizacija arba angliškai "CGI - computer generated imagery" sukuriamas per specialią programinę įrangą, 3D erdvinį modeliavimą ir papildomus grafinius elementus.

Šia technika dirbame ir mes. Kiekvienas kūrinys yra fotorealistinis, skirtingų architektūrinių mastelių ir jo erdvių atvaizdas, praturtintas specifiniu skoniu, gyliu ir nuotaika.  Savo vizijos ir techninių įgūdžių pagalba sugebame įgyvendinti idėjas ir paversti jas realybe...

Procesas

1. Erdvinis modeliavimas

CGI atlikėjas arba 3D architektas kuria virtualų 3D modelį pasitelkdamas skirtingas programines įrangas bei jų priedus.

Tai gali būti taškų, linijų ar plokštumų formavimas siekiant išgauti reikiamą formą ar tūrį, kol galiausiai yra sukuriama trimatė - erdvinė scena.

2. Fotografija ir kompozicija

Kuomet pirmoji dalis pabaigta pasitelkiamos fotografinės, kompozicijos žinios siekiant erdvinį modelį perteikti įtaigiausiai.

Keliaujama per jau sukurtą erdvinio modelio sceną. Ieškomi įdomiausi kampai, ieškoma istorija, ieškomas objekto ryšys su kontekstu.

3. Kompozicija + medžiaga + šviesa = emocija

Trečiame žingsnyje prie išrinktų kampų programinėje įrangoje ar jos priede virtualiai prijungiama spalva, medžiagiškumas, tekstūra, atspindžiai, gylis ir šviesa.

Šio derinio pagalba kuriama emocija, nuotaika, kuriamas pasirinkto kampo gyvenimas.

4. 3D vizualizacija

Štai čia įvyksta skaitmeninė magija: sujungiant visus pirmus žingsnius + pasitelkiant specialią programinę įrangą sukuriamas virtualus atvaizdas - fotografija.

Priklausomai nuo pastatytos 3D scenos mastelio kompiuteriui prireikia nuo keletos valandų iki keletos dienų kol yra išskaičiuojamas visas vaizdinys.

3D Vizualizavimas - tai fizinė simuliacija per šviesą ir jos fotografavimas pasitelkiant milijonus virtualių spindulių per sekundę.

5. Retušavimas ir postprodukcija

Galutiniame žingsnyje gauta vizualizacija yra apdirbama pasitelkiant specialias programas.

Koreguojamos jos spalvos, šviesa, medžiagiškumas, pridedamos papildomos detalės ar akcentai ir galiausiai, vizualizacija yra finalizuojama.